Jednonápravové malotraktory a nosiče
Stroje s tradicí a širokým výběrem přídavných pracovních nářadí

Köppl Crawler

Bezpečnost práce, flexibilita a pracovní komfort = Köppl Crawler. S výkonem motoru 23 HP a velikou manévrovací schopností je Crawler předurčen pro práci na svazích - pohodlně pomocí dálkového ovládání.

Köppl Crawler

  • Komfortní, inovativní, robustní, snadno ovladatelný.
  • Bezpečnost práce, flexibilita, krátká doba seřízení a pracovní pohodlí - to byly hlavní cíle při vývoji Köppl Crawler. Stroj s výkonem 23 HP a hydraulickým pohonem je mimořádně kompaktní, ovladatelný a předurčený pro práci na svazích i na obtížných místech a kolem překážek, jako jsou oddělovací pruhy na silnicích, svodidla a dopravní značky.
  • Vysoká stoupavost a nosnost umožňují Crawleru vyrovnat se se strmými svahy až do úhlu sklonu 120 procent. Dálkový ovladač s velkým dosahem umožňuje pohodlné ovládání i např. z doprovodného vozidla.
  • Citlivý a výkonný hydraulický pohon s elektronicky sledovaným automatickým přímým sledováním zajišťuje, že stroj pracuje na svahu přesně. Senzory nepřetržitě měří rychlost a přenášejí informace o výkonu a rychlosti do řídicího systému. Rychlost jízdy lze na dálkovém ovladači nastavit až na 6 km/h.
  • Robustní přímý přenos síly přes mechanický kloubový hřídel zajišťuje bezztrátový pohon přídavných nářadí napájení přívěsů a je nezávislý na pojezdu.
  • Rychlá výměna zařízení a připevnění dalších originálních přídavných zařízení Köppl zaručují využití pro širokou škálu aplikací.

 

Technické parametry   

Model Hydro Crawler
Motor 4-taktní benzínový EFI
Výkon motoru 16,9 kW / 23 k.
Otáčky hřídele 825 ot./mit. a 960 ot./min
Hmotnost 596 kg